בית‏ > ‏

חדשות


מסיבת סיום ומשלחת מוסיקאים השתתפה באירוע חנוכת גן השלום בברלין

נשלח 31 במאי 2017, 9:41 על ידי Omri Lipzin   [ עודכן 31 במאי 2017, 9:41 ]

מסיבת סיום מושקעת וקונצרט חגיגי ציינו את סוף השנה בחוות הנוער הציוני בירושלים, משלחת מוסיקאים מחוות הנוער השתתפה באירוע חנוכת גן השלום בברלין
מסיבת סיום מושקעת במיוחד, בנוכחות עשרות הורים שהגיעו מרחבי העולם, נערכה בסוף השבוע בחוות הנוער הציוני. טקס הסיום של 84 בוגרי בית הספר של חוות הנוער הציוני כלל טקס קבלת פנים עם צעידה על שטיח אדום בזוגות של כל בוגרי בית הספר.
לקראת הטקס הגיעו מרחבי העולם לישראל הוריהם של עשרות בוגרי תוכנית נע"לה וזאת במיוחד כדי להשתתף במסיבת הסיום של ילדיהם.

התלמידים הנרגשים, שהתייצבו לטקס לבושים בחליפות ושמלות פאר, השתתפו בהמשך הערב בארוחת ערב חגיגית ומסיבת דיסקו שנמשכה אל תוך הלילה. מנכ"ל חוות הנוער הציוני,
פיני כהן, שנשא דברים בטקס הסיום, הדגיש את חשיבות ההשקעה בשדרוג ושיפוץ החווה שהביא לגידול ניכר במספר התלמידים בחטיבה ובבית הספר התיכון בהם למדו השנה כ-
570 תלמידים מתוכם 250 תלמידים אקסטרניים המגיעים מירושלים והסביבה מדי יום לחטיבה ולתיכון ו-320 תלמידים שגם שוהים במקום בתנאי פנימייה. כהן הדגיש כי שדרוג החווה בא מתוך תפיסה חינוכית שסביבת הלמידה משפיעה על איכות הלמידה וכי עבור תלמידים רבים, החווה משמשת בית שני ולפיכך המטרה היא להקנות לתלמידים תחושת ביתיות, שייכות ומרחב אישי, מודרני וחדשני עם דגש על רב-גוניות תרבותית
והכרת האחר.

במקביל לטקס הסיום נערך בסוף השבוע קונצרט סוף שנה חגיגי של המרכז למוסיקה בחוות הנוער הציוני. בקונצרט שציין את פרויקט שיתוף הפעולה המוסיקלי עם האקדמיה
למוסיקה בגבעת רם השתתפו 5 נגני הפרויקט, שזכו למלגות יחד עם קבוצת נגנים מבית הספר שנגנו יצירות של מוצרט, בטהובן, רחמנינוב ועוד. את המרכז למוסיקה בחוות הנוער מנהל סלבה קוזודוי, נגן התזמורת הסימפונית ירושלים, רשות השידור ולומדים
בו 130 תלמידים המנגנים על 13 כלי נגינה שונים.

בימים אלה חזרה לישראל משלחת של 7 מוסיקאים תלמידי האקדמיה למוסיקה בחוות הנוער שהשתתפה בנגינה באירוע חנוכת גן השלום בברלין. הנגנים הצעירים השתתפו בפרויקט
בינלאומי משותף למוסיקאים של האיחוד האירופי בשיתוף עם נגנים מפורטוגל, סרביה, גרמניה, איטליה וישראל.חוות הנוער הציוני הממוקמת בשכונת סן סימון בירושלים הוקמה בשנת 1949 בשטח של 60 דונם וכוללת בשטחה גם תיכון צרפתי בו לומדים כ-100 תלמידים, מרכז למידה, נעל"ה, מגשימים ופרויקטים רב-גוניים כגון אקדמיה לכדורגל, מרכז למוסיקה ועוד.
כל אלה הופכים את החווה לפנינה חינוכית ייחודית בלב ירושלים.כנס 25 שנה לנעלה בחוות הנוער הציוני

נשלח 19 במרץ 2017, 3:36 על ידי Omri Lipzin   [ עודכן 19 במרץ 2017, 3:36 ]

הודעה חשובה לבוגרי נעלה. בוא לפגוש את החברים, לעלות זכרונות... נשמח לארח אותכם בחוות הנוער הציוני

סייף - מרכז מצוינות בספורט

נשלח 10 בינו׳ 2017, 0:41 על ידי Omri Lipzin   [ עודכן 10 בינו׳ 2017, 0:45 ]


במסגרת הלימודים בחוות הנוער ניתן לשלב ספורט עם בגרות.
סטאס גאלפר סייף מכבי ירושלים וחניך המרכז למצויינות בחוות הנוער הציוני-אלוף אירופה לקדטים,זוכה בתחרות סבב הדקר לבוגרים בגני תקוה ומשאיר מאחוריו את כל הבוגרים.
סטאס ניצח בקרב הגמר את עידו הרפה שניצח בחצי הגמר את חברו יובל פרייליך מהפועל כפר סבא והנבחרת .
שיהיה בהצלחה בהמשך

מוקדמות אליפות העולם בשחיה לבתי ספר 2016

נשלח 13 בדצמ׳ 2016, 5:34 על ידי Omri Lipzin   [ עודכן 13 בדצמ׳ 2016, 22:41 ]


נבחרת הבנות של חוות הנוער הציוני זכתה במקום השלישי במוקדמות אליפות עולם לבתי ספר בשחייה 2016.
בנבחרת השתתפו : מאיה עצמון,אושר אונטרשלג,נועה הכהן,יאנה פודוסינובסקי,נעה דוידוביץ ואמילי גרין
שיהיה בהצלחה

ביקור המאמן האולימפי הראשי של בנות ארה"ב בשחייה במרכז למצויינות חוות הנוער הציוני

נשלח 29 בספט׳ 2016, 12:26 על ידי Omri Lipzin   [ עודכן 29 בספט׳ 2016, 12:32 ]

עם תנאים טובים והשקעה אפשר להגיע להישגים. תלמידי המרכז למצוינות בספורט- אפשר לעשות את זה.
דייב מארש, המאמן הראשי לאולימפיאדת ריו של נבחרת ארה"ב הגיע לביקור במרכז למצויינות בחוות הנוער הציוני וצפה באימון של כיתות ח-ט והשאיר הרבה תקווה לשחיינים.

מארש שמחזיק בהישג מדהים של אימון שחיינים שהביאו 49 מדליות אולימפיות לא הסתיר את התלהבותו ממה שראה בבריכה, עצר את הילדים ואמר להם:

"כל בוקר שאתם מגיעים לבריכה פה בחוות הנוער הציוני תגידו תודה לאפשרות שניתנה לכם להתאמן תוך כדי שעות הלימודים. שחיינים שלי, גם כאלה שהביאו מדליה עכשיו באולימפיאדת ריו, צריכים לבוא לבריכה בשעה 5:30 לפנות בוקר. אחרי שתגידו תודה אתם תתאמנו עם יותר התלהבות ואמונה. עם מה שאני רואה פה אין סיבה שלא תאמינו שביכולתכם להביא מדליה אולימפית ראשונה לישראל בשחייה".

במסגרת הסיור דייב מארש ראה את אולם הספורט, הסטודיו ,חדר הכושר וחדרי המנוחה והציע שזה ישמש מודל ארצי לקידום הספורט בישראל.

פנימיית הכדורגל הפועל קטמון חוות הנוער יוצאת לדרך

נשלח 14 באוג׳ 2016, 2:37 על ידי Omri Lipzin   [ עודכן 14 באוג׳ 2016, 11:07 ]

השילוב בין כדורגל, לימודים, חום ואהבה יוצא לדרך בפנימיית הכדורגל של הפועל קטמון  עם חוות הנוער הציוני.

בשנת הלימודים תשע"ז הפרוייקט יוצא לדרך. כבר נרשמו שחקני כדורגל בכיתות ז' . הפנימיה תשים כמובן דגש על חינוך וערכים בשילוב עם מצויינות בכדורגל. 
בסרטון רואים מפגש הורים ותלמידים באוגוסט 2016 בחוות הנוער הציוני כהכנה לשנת הלימודים הבאה.

פנימיית כדורגל חוות הנוער הציוני


סטס גלפר זוכה באליפות אירופה לקדטים בסייף

נשלח 3 במרץ 2016, 11:30 על ידי Omri Lipzin   [ עודכן 6 במרץ 2016, 10:32 ]

עיתון ידיעות אחרונות / ספורט / 2.3.16

כל הכבוד

לסטס גלפר

מכיתה י"א/ 1

אשר זכה במקום ראשון

באליפות הקדטים בסייף

שנערכה ביום ג'  1.3.16

והוא עכשיו

אלוף אירופה

כולנו גאים בך!


כל הכבוד לסטאס ולמשפחתו על ההישג הנהדר
ולמאמניו גרמן וסמואל !!!!
סטס גלפר - אליפות אירופה 2016תחרות צילום כיתות ט בבית הספר 2016

נשלח 5 בפבר׳ 2016, 11:16 על ידי Omri Lipzin   [ עודכן 5 בפבר׳ 2016, 11:21 ]

תחרות צילומים של תלמידי כיתות ט שיצאו ליום שדה ב"דרום אדום" ביער שוקדה

תחרות צילומים יום שדה יער שוקדה.mp4


הרשמה לבוגרי החווה שמעוניינים להיבחן בבחינות בגרות בקיץ

נשלח 4 בפבר׳ 2016, 4:35 על ידי Omri Lipzin   [ עודכן 4 בפבר׳ 2016, 4:36 ]

לכל הבוגרים המעוניינים להיבחן בבחינות הבגרות במועד קיץ הקרוב - 2016!
ההרשמה לבחינות הבגרות הוקדמה לתאריכים: 7/2/16 - 3/3/16.
כל מי שרוצה להירשם ייפנה לסיגי להסדרת ההרשמה. 02-6491903.

אליפות ישראל שחיה אומנותית

נשלח 3 בפבר׳ 2016, 12:59 על ידי Omri Lipzin   [ עודכן 3 בפבר׳ 2016, 12:59 ]

אליפות ישראל בשחיה אומנותית

אליפות ישראל בשחיה אומנותית

 

אליפות ישראל בשחייה אמנותית נערכה ביום שישי בבריכת בית טיילור בירושלים כאשר אנסטסיה גלושקוב בוגרת בית הספר הוליכה את האלופה אגודת הפועל יובלים ירושלים, לזכייה בכל שלושת תארי האליפות.

 

 

בתרגיל הסולו סחפה אנסטסיה גלושקוב את הקהל בתרגיל שהקנה לה רק לפני חצי שנה את המקום העשירי בעולם, וקיבלה מהשופטות את הציון הגבוה ביותר בתחרות כולה 91.93 נקודות.

 

 

תרגיל הדואט משך את מירב תשומת הלב. התקווה האולימפית של הענף לקראת ריו 2016 הפגינה את התוצאות של עבודה מאוד מאומצת שנעשתה בחמשת החודשים האחרונים: גלושקוב וג'ניה טייטלבאום, שתיהן בוגרות חוות הנוער, הרשימו בתרגיל מקורי ובביצוע אחיד. הן קיבלו ציון של 87.65 נקודות, כשהן מקדימות את פולקה ובלכר מהפועל גדרות ואת אלינה חלמסקי ונטלי וקוטיק שתיהן תלמידות הבית ספר.

בעוד חודש יצא הדואט הישראלי הבכיר למבחנים האולימפיים בריו דה ז'נרו. הדואט חייב לסיים בין ה-20 הטובים בעולם, משימה קשה מאוד אבל אפשרית. אנסטסיה גלושקוב שכבר השתתפה בשלושה משחקים אולימפיים, לא הסתירה את התרגשותה: "אנחנו עובדות נורא קשה, 5 שעות מידי יום, כבר כמה חודשים. המטרה שלי כרגע היא הופעה רביעית רצופה באולימפיאדה. למרות שאחרי אולימפיאדת לונדון עשיתי הפסקה ונולד בני היקר, החלטתי שאני כולי בתוך הענף המדהים שנקרא שחייה אמנותית ואני ממשיכה לריו".

לדוכן המנצחים עלתה אנסטסיה שעל ידיה היא מחזיקה את בנה שלא תמיד זוכה לתשומת הלב של אמא שנמצאת עם הראש מתחת למים כל כך הרבה שעות ביום.

 

 

בתרגיל הקבוצתי זכו בנות הפועל יובלים ירושלים כשבהרכב הופיעה בת הזוג של אנסטסיה בשלושת האולימפיאדות האחרונות אינה יופה בוגרת חוות הנוער. כמו כן ההרכב כלל את אלינה חלמסקי, טטלבאום ג'ניה, מולר רשל, סטפנוב יעל, קונין שסה  וקוטיק נטלי כולן תלמידות חוות הנוער. המאמנת של הקבוצה המנצחת לריסה קונין מאמנת במרכז המצויינות של חוות הנוער שהיא גם מאמנת נבחרת ישראל לאליפות אירופה אמרה "יש לנו דור מצוין של נערות שהופכות לבוגרות וכל הענף מעלה רמה. עכשיו שאליפות ישראל הסתיימה כל המצטיינות של האליפות פה מתחילות בהכנות לקראת אליפות אירופה שתערך בחודש מאי בלונדון. הרבה שנים שהשחייה האמנותית לא הצליחה להכין הרכב קבוצתי לאליפות אירופה בבוגרות והנה השנה יהיה לנו הרכב קבוצתי וזה גם בלי הדואט האולימפי שלנו".  

 

הבנות הצעירות של מרכז המצויינות של חוות הנוער ניקול נחשונוב ואריאל נשיא סיימו במקום השלישי והמכובד ועל זה מגיע להן המון כבוד.

 

 

1-10 of 49